lv
LatvijaDrošā mājadažādiem cilvēkiem
Uzticības tālrunis cilvēku tirdzniecības gadījumos: +371 28612120

11. maijā aicinām uz Informatīvo dienu "Riču Raču" Liepājā!

Ievietots: 29.04.2013

    

No plkst. 12:00 līdz 16:00, Rožu laukumā 5/6, Liepājā (Liepājas latviešu biedrības namā) nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja”” rīko Informatīvo dienu „Riču Raču”, kuras ietvaros ikvienam Liepājas reģiona iedzīvotājam būs iespēja piedalīties dažādās atraktīvās spēlēs, iepazīt citu valstu kultūru, savukārt ārvalstniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par latvisko kultūrvidi, kopā darboties vairākās aktivitāšu studijās. Varēsiet iegūt informāciju arī par organizācijām, kuras darbojas Liepājā un Latvijā, lai saliedētu sabiedrību.

Pasākuma laikā varēsiet uzzināt, kādi elektroniskie resursi izveidoti, lai nodrošinātu pieejamu un izprotamu informāciju, kas ikdienā nepieciešama ikvienam iebraucējam vai tā ģimenes loceklim, redzēsiet Latvijā veidotās filmas, kurās piedalās Latvijā dzīvojošie un strādājošie citu tautību pārstāvji, varēsiet saņemt speciālistu konsultācijas juridiskajos un sociālajos jautājumos.

Nāciet kopā ar bērniem, jo arī viņiem būs iespēja darboties dažādās darbnīcās un aktivitātēs!

„Kopā spēlēsim populāro galda spēli Riču Raču, ko pazīst un prot spēlēt vai ikkatrs bērns, tomēr Informatīvās dienas ietvaros ikvienam tiks dota iespēja to spēlēt nedaudz savādāk – katrs šai dienā varēs meklēt un atrast praktisku informāciju par Latviju pie dažādiem informācijas sniedzējiem”, informē pasākuma organizatori.

Nāc un baudi dienu kopā ar mums! :)

Lai stiprinātu latvisko kultūrtelpu kā sabiedrību, īpaši trešo valstu valstspiederīgo saliedējošu pamatu un veicinātu viņu piederību kultūrtelpai lokālajā, nacionālajā un reģionālajā līmenī, projektā „Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai” tiek organizētas dažādas aktivitātes, kurās piedalās dažādas etniskās grupas, t.sk., trešo valstu valstspiederīgie. Vairāk informācijas skat. sadaļā Integrācijas projekti.

Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība.

Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"".

Brīvprātīgie gatavojas "Riču Raču" Liepājā
11. maijā no plkst. 12:00 līdz 16:00, Rožu laukumā 5/6, Liepājā (Liepājas latviešu biedrības namā) nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja”” rīko Informatīvo dienu „Riču Raču”, kuras ietvaros ikvienam Liepājas reģiona iedzīvotājam būs iespēja piedalīties dažādās atraktīvās spēlēs, iepazīt citu valstu kultūru, savukārt ārvalstniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par latvisko kultūrvidi, kopā darboties vairākās aktivitāšu studijās. „Kopā spēlēsim populāro galda spēli Riču Raču, ko pazīst un prot spēlēt vai ikkatrs bērns, tomēr Informatīvās dienas ietvaros ikvienam tiks dota iespēja to spēlēt nedaudz savādāk – katrs šai dienā varēs meklēt un atrast praktisku informāciju par Latviju pie dažādiem informācijas sniedzējiem”, informē pasākuma organizatori. Pasākuma un tās organizācijas norisē tiek iesaistīti projekta brīvprātīgie un Liepājas pašvaldībās dzīvojošie iedzīvotāji, mudinot uz citu tautību pilsoņu iekļaušanu Latvijas sabiedrībā lūkoties kā uz pozitīvu virzību. Projektu (līdz)finansē Eiropas Savienība. Projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai" īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Patvērums "Drošā māja"". 02.05.2013.